Vojska angažovana u čišćenju snega
7. februar 2012. 15:58

Sva raspoloživa mehanizacija i ljudstvo uključeni su u aktivnosti na normalizaciji stanja na području Mačvanskog upravnog okruga, rečeno je na sednici Okružnog štaba za vandredne situacije. Najteža situacija i dalje je u opštinama Mali Zvornik, Ljubovija, Krupanj i Koceljeva, gde je na snazi vandredno stanje, pa je od danas, na ova područja, upućena vojska, kao i dodatna mehanizacija. Na teritoriji grada Šapca situacija je stabilna, a snabdevanje osnovnim životnim namirnicama je uredno.
-
Tradicionalni festival “Zimnice” održan je i ove godine u Koceljevi. Veliki broj izlagača ponudio je svoje proizvode na tezgama. Ovogodišnji festival...29. sep 2019.
-
Jedanaestu godinu zaredom u Koceljevi biće održan tradicionalni festival ”Zimnice”. Sajam domaćih proizvoda, napravljenih po tradicionalnoj recepturi,...26. sep 2019.
-
Kancelarija za mlade grada Šapca i ovog leta organizuje tradicionalne „Letnje školice“ namenjene deci i mladima uzrasta od 4 do 18 godina. U ponudi je...2. jul 2019.
-
Republičke Olimpijske seoske igre Srbije održane su danas u Koceljevi. Najbolji sportisti sa seoskih igara koje su u prethodnom periodu organizovane u...15. sep 2018.
Poslednje vesti
-
Ukrasne bundevice na Bazaru
-
Koalilcija "NADA" - problem zagađenja vazduha
-
Otvorene prostorije "Zdrave Srbije" u Šapcu
-
Nedeljni izveštaj ZJZ - Kovid 19
-
RK Vitez pobednki I Rvačke lige Srbije
-
Klub "Panter" uspešan na Kupu Srbije
-
Sunčani dani pred nama
-
Dan oslobođenja u Drugom svetskom ratu
-
Poljoprivreda u velikim problemima
-
Pomen žrtva komunističkog terora
-
Vazduh u Šapcu zagađen
-
Godinu dana gradske vlasti